Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wartune Romania Group on Facebook

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wartune Romania Group on Facebook

    Am vazut ca sunt o gramada de romani in joc. Care vrea poate sa dea join aici:
    Last edited by TheGuardingDark; 12-29-2013, 02:13 PM.

  • #2
    Imi place jocul insa din pacate a trebuit sa renunt la el din mai multe motive:
    - in ianuarie 2013 jucam pe cel mai nou server care era 54 si acum ultimul server e 406. Se face un server nou cam la 2 saptamani si va dati seama ca nu e timp suficient sa se adune prea multi jucatori.
    - Din ce am obsevat pana acum, pe un server raman cei care si-au facut cont in primele 2 zile si cei care au cont vip. Daca iti faci cont dupa primle 3 zile de la crearea serverului si nu vrei sa cotizezi pt iteme o sa incepi sa te enervezi rapid si *** se face un alt server te muti acolo. O sa va explic acum si de ce se intampla asta: ajungi acasa de la scoala sau servici si e musai sa faci arena insa CD e 10 minute daca nu ai cont vip si daca nu ai iteme bune si implicit punctaj bun, esti scos afara din party si te trezesti ca stai si cateva ore pt cateva amarate de lupte in arena. Apoi mai sunt si questurile zilnice + dungeonuri si practic nu mai ai timp sa le faci si pe alea. Daca ramai in urma cu lvl, intri apoi in BG iar tu ai paladini de lvl 10 si ceilalti grifoni de lvl 40 si iti iei bataie la fundul gol de la toti.

    Jocul acum e mult mai ok fata de *** era in 2012. Exista un singur BG si ala incepea dupa ora 23.00 si era facut jocul in asa fel incat trebuia sa stai online 24 ore din 24.
    Ma pufneste rasul cand vad pe diverse forumuri ca exista persoane care isi vand contul pe wartune si jucau de ex. pe serverul 54. Oare mai exista serverul asta?????

    Probabil motivul pt care ei creaza un server la 2 saptamani e ca nu mai intra jucatori daca serverul e mai vechi de cateva zile din motivele expuse mai sus. Solutia ar fi sa creeze BG pt mai multe categorii de lvl, sa mai reduca nr de misiuni zilnice ca zici ca e facut pt persoane care sa stea non stop in fata monitorului.
    Last edited by mariusixyz; 12-29-2013, 05:47 AM.

    Comment


    • #3
      care imi zice si mie unde imi fac contul pt wartune romania ca am vrut sa imi fac si eu un cont da nu am gasit inregistreaza-te

      Comment


      • #4
        Since you are still selling illegal software on your site, and using this thread and your FaceBook group to indirectly promote your site, I am closing this thread.
        | GNUTerryPrachett |

        | |
        | | | |

        Comment

        Working...
        X