Announcement

Collapse

Website Instability

We are aware of the issue with the website being unstable. The issue is currently being worked on. We thank you for your patience in the meantime.
See more
See less

[Promotion] Magic Box II Pack

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Beyoond View Post
    Ba mue, deci tu fii atent cat injuri si dupa faci tu taran pe altul, tu poate nu ai ce face altceva decat sa stai pe forumul unui joc in loc sa vezi si tu stirile, trezestete ma din jocul asta si miroase cenusha pe care ti.o arunca prostii astia cu r2game in fatza. Stai tu linistit daca nu ne baga ei in seama gmii c.um zici tu o sa ne bage viitorii jucatori care ar vrea sa joace jocul asta... c.um a zis si baiatu ala esti un pup-incur, o alta furnica pentru r2games, hai fugi pe joc eu deja m.am lasat de el. Cu foarte putin respect, salut.
    ma u ori esti prost ori esti prost...eu nu spun ca astia au dreptate tot ce spun e sa faci cva frate nu sa vii sa te plangi ca u vrei respectu pulii ca u platesti vip...vrei sa schimbi cva pai fa cva nu mai plati vip vb si cu alti sa faca la fel nu mai cheltui nici un ban pe jocu asta si atunci ai sa vezi ca poti schimba cva..si app nu stau pe forum decat in blitzz iar jocul asta il joc doar la munca asta asa ot cultura ta generala
    SERVER-S233
    GUILD-CANT REMEMBER
    CHR-EBEB ARCHER
    SKILL-DONT HAVE

    Comment

    Working...
    X